| oana1 a întrebat:

Buna voi cu ce parfumuri va dati? Ce parfum imi recomandati? dar sa fie un parfum care sa miroase fain sati ramana mirosu tiparit in minte care ma ajuta

Răspuns Câştigător
24 răspunsuri:
| Madalina1455684 a răspuns:

Dolce & Gabbana Femme
Roberto Cavalli Serpentine
Roberto Cavalli Women Eau de Parfum 75ml Roberto Cavalli Women
Bvlgari Omnia Amethyste
Bvlgari Rose Essentielle
Escada – Escada Signature
Chanel – Chance
Calvin Klein –Euphoria
Chiar daca unele au preturi putin mai ridicate macar sti ca au calitate.Decat sa cumperi o replica mai bine cumperi ceva calumea.

| rosto a răspuns:

Parfumul meu preferat este laura, by laura biagiotti, dar imi mai plac si pleasures (estee lauder), happy heart (clinique), cool water (davidoff)

| EUSIATIT a răspuns:

Dac dispui de bani fa ti comanda [ numai asa il gasesti] la ZEPTER parfumul LA DANZA este 50 de euro. o sa ma pomenesti e super si persista mirosul ff mult. astept sa mi spuyi cum este.

| oana1 explică (pentru EUSIATIT):

Este super tare miroase fain multumesc pentru ca m-ai ajutat

| Maya. a răspuns:

White Pearls[Avon] Nu o sa regreti pentru ca e genial.

| Meryem027 a răspuns:

Eu ma dau cu versace, daca ai ceva buget, e ok... Miroase grozav de bine si persista mirosul. happy

| OanaG a răspuns:

Wow ploua p`aici cu parfumuri Versace, Armani si cand de gandesti ca folosesc un spray care nici bine nu ai iesit din casa si s-a dus mirosul.

In fine, eu folosesc si de la Avon "True Glow",:JetFemme" cred ca nu e parfum de la Avon care nu l-am folosit, acum am un Giordani si 2 parfumuri pe care mi le-a adus verisoara mea de la Bruxelles de la o firma "Tiverton".

| AidaAmaranta a răspuns:

Buna

Incearca pe asta;) http://styleshopper.ro/......th_box.jpg sigur iti va placea, si tine mirosul si 1 saptamana!

SAU

http://www.mayra.ro/assets/images/TENDINTE2/masti/bulgari3.jpg Miroase extrem de bine:X:X

SAU

http://www.parfumania.ro/images/christinaaguileraedpmare.jpg
Este una dintre preferatele mele:X

Mia parfumurile asta imi plac cel mai mult:X si tine mirosul mult.:X

| Pufuleti a răspuns:

Salut
Eu folosesc: Giordani White Gold momentan.
E perfect pentru vara, nu e nici prea dulce, persista si e foarte finut si elegant. Il iei de la oriflame.
Ar mai fi si Little Black Dress, dar nu tine asa mult.
Si mai accesibile ca pret si foarte fresh: B. U. Sunt foarte placute: B. U galben, rosu si albastru.
Sa ne spui si noua la ce te-ai hotarat big grin

| Drums a răspuns:

B. u. rosu-persistent, zici ca este amor, amor.superb:Xgenial:X

| Atelocin a răspuns:

Eu foloses Pur Blanca si Passion Dance.
Mai sunt si True Glow, Little White/Black Dress si Angellove struck

| dragutzyka29 a răspuns:

Eu am primut un parfum haiscul muzical si mie mi se pare ca miroase suppper fain

| 80Cris a răspuns:

ANGE ou DEMON de la Givenchy, cel albastru, editie limitata. E sublim!

| LoveMe a răspuns:

Pai te ajut eu!:*
incearca "little circle fruit", asta miroase ff fainlove struck
"liitle white dress"sau"little black dress" de la avon, costa in jur de 60 lei(parca), iar mirosul e persistent
"adidas"si asta e fain
"white pearls" avon
"rosso" asta mi l`o luat mami din mall dar are un miros fantastic!love struck

funda?

| alinutza_2142 a răspuns:

Irresistible - givenchytongue

| RUMBURAK a răspuns:

Organza, moschino sau puma albastru

| ioana_5584 a răspuns:

Mie imi plac Jet Femme, Percive, Cristian Lacroixhappy

| katy2010 a răspuns:

Baaalaughing e rare pearls nu white pearls.doamneeelaughing in fine. mie imi place foarte mult chalon, persista mirosul si nu e nici foarte scump, si de la avon "in bloom". are un miros superb!happy

| Criss001 a răspuns:

Ei bine eu folosesc Ode Ă l'amour (suna putin fitos si ciudat =)) )dar persista si tine de te saturi :))))))) chiar ramane pe haine cateva zile dupa spalare uite sper ca e de folos http://fashiondistinct.com/2009/08/my-sent/ dar eu il am pel cel roz nu pe acesta mov...:)

| isabelleisabelle a răspuns:

Mie imi place Christian Lacroix Rouge, doar ca e mai mult de seara, dar miroase super si e persistentwinking

| Tequilaaaaa a răspuns:

Eu acest parfum il folosesc si sunt foarte multumita de el, tine foarte mult.
http://www.internationaltibecom.ro/......t_info.php

| Lorodana a răspuns:

Eu folosesc
Lancome La Vie Est Belle TESTER
il gasesti aici http://www.parfumela.ro/......-dama.html
si
Thierry Mugler Alien TESTER
il gaseti aici http://www.parfumela.ro/......-dama.html

| pms a răspuns:

Eu folosesc Chalon... e un miros ft placut, fresh.

De asemenea mai folosesc Cat Deluxe de la Naomi Campbell. O aroma interesanta, dulce, dar totusi acrisor big grin

| Danny_2007 a răspuns:

Draga mea eu folosesc de ceva timp :Roberto Cavalli Serpentine Calvin Klein –Euphoria, Calvin Klein Obsession acestea imi plac cel mai mult, am avut si LBD, LWD, de la avon, fundita?