| Cristi3110 a întrebat:

Dati niste exepmple de parfumuri, de marca, care sa reziste mult mirosul si sa miroase si fain!big grin

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Trussardi uomo, miroase super bine, e destul de puternic. De la Dior, Fahrenheit, e un parfum vechi dar care miroase suuuper frumos. Escape de la Calvin Klein. Ar mai fi cateva dar astea sunt 3 parfumuri carora le-am simtit mirosul mult timp si merita cumparate.

4 răspunsuri:
| CopilașTembel a răspuns:

Eu nu folosesc neaparat de firma, preferatele mele sunt cele de la Oriflamebig grinelicacy(60 LEI), Eclat(50 LEI), Little Black Dress(35-45 lei), si am un parfum Nina Ricci, dar parca imi plac mai mult spray-urile cu fructe de la Avon tongue.

| Cruciuliță a răspuns:

Today- Salma Hayek (Avon)

| zehir a răspuns:

Channel, Kuros, lacoste.
si de pe site-ul acesta poti afla cum poti face parfumul sa persiste mai mult;) http://www.parfumio.ro/cum-sa-imbunatatim-persistenta-parfumului/