| Andreea0612 a întrebat:

Voi cu ce va epilati pe picioare?
Eu cu crema dar nu ii asa buna, trebuie sa dau cu lama ca sa imi ia tot si dupa epilare ma mananca picioarele.

4 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Si eu tot cu crema, insa eu sunt multumita. Depinde de tipul cremei pe cate o folosesti.

| Iubibilăă a răspuns:

Trebuie sa nu iti dai chiar des cu lama.
Ea iti poate face piciorul ca o maimuta.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cu epilatorul Braun Silk-épil.
Te pup!

| iralu a răspuns:

Incearca cu aparat de epilat. Doare putin la inceput, dar treptat ajungi sa nu mai simti aproape nimic big grin ti se si raresc firele de par. Sau cu ceara...depinde cat suporti durerea happy. Le poti folosi pe amandoua acasa, doar ca la ceara trebuie sa te invete cineva sa nu te arzi