| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
voi ce faceti de paste?
cu ce va imbracati?

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

De Paste sper din tot sufletul sa fie cald, sa simt cu adevarat caldura:X de afara :X. Voi sta cu parintii, voi iesi afara cu prietenii, o sa ciocnim si oua si o sa ma bucur ca o sa ma-ntalnesc cu toti prietenii pentru ca nu ne-am mai vazut de mult. Vreau sa fac si poze:X pentru ca o sa bata soarele, pomii o sa fie infloriti si vreau sa am ca amintire niste poze. Nu stiu exact cu ce ma-mbrac dar daca o sa fie cald:X cred ca cu o rochie de-a mea alba sau unu cu niste flori care sa spuna "ce bine e primavara". Daca va fi frig, cred ca voi trai un "soc" total. Ma astept sa ma distrez cat se poate, mai ales ca vor fi ultimile zile din vacanta:X.

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

De obicei cu haine, dar nu stiu, s-ar putea sa ma razgandesc.

| doroteea a răspuns:

Multumesc pentru funditahappy.