| cristina4you a întrebat:

Fetelor! Maine incepem scoala! Cum va faceti parul/cum va imbracati? Ps si pentru baieti?

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Parul il las natural ondulat iar de imbracat ma imbrac in uniforma, dar uite aici cateva tinute dregute de purtat in prima zi:
http://polly-lena.blogspot.ro/2013/01/outfit-prima-zi-de-scoala-sem-ii.html

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Nu imi prind parul; am uniforma.

| ellasweetlollipop a răspuns:

Eu imi fac parul cu placa, imi pun opereche de blugi, o camasa alba (poti purta si una albastra), si o pereche de cizme. Bretonul mi-l prid cu o clama pentru a nu-mi intra in ochi si cam atat. Sper ca te-am ajutat!

| Mangustă a răspuns:

Blugi, camasa de blug de culoare deschisa (da se potriveste prin minune), palton negru (plus fular si manusi ca e ger).
Am par scurt. N-am cei face.

| RaspberryLover a răspuns:

Eu am sa mi-l impletesc parul in doua cozi groase si imi pun o bentita draguta. De imbracat, ma imbrac cu uniforma si iau niste blugi grosi, niste cizme calduroase si gata!

| MiruuuDeea a răspuns:

Buna Cristina! Pai eu am sa ma Increteschappy Ca tinuta am sa port niste blugi putin uzati, cizme Ugg, si o camasa alba stransa la incheietura happy.

Ceau!

| ClaudiaAmalia a răspuns:

Poi eu maine imi iau niste blugii deschisi la culoare. cu o bluza cu niste paiete. si niste cizmulite grii. parul cred ca o sa imi impletesc o coada si o sa imi las 2 suvite in fata. happy