| mileyselydemy a întrebat:

Voi cu ce va imbracati in prima zi de scoala? Poate imi dati si mie niste idee si daca se poate cateva poze la hainele voastre! Va multumesc!

10 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
eu cred ca o sa ma imbrac asa:
o bluzitza cu maneca scurta,geaca de piele,niste blugi mai albi, botine, geanta si cateva accesorii:*bye

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Eu ma imbrac intr-o camasa,o pereche de pantaloni albi si pantofi cu toc, dar sunt niste pantofi care merg la scoala, nu sunt pentru club sau altceva de genu asta. Poze nu amsad

| inger02 a răspuns:

o pereche de colanti negri cu o bluzita alba sau orice culoare si un flanel modern

| NoNameBitch a răspuns:

Eu o sa ma imbrac ceva de genul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres

| missGirlDeea a răspuns:

In bluzita in jeans in pantofiori si cam atit. happy

| Justdreams a răspuns:

Poi eu cred ca o sa ma imbrac cam as : Un tricou, peste tricou as prefera o vesta de blugi, ca pantaloni o sa folosesc blugi sau daca reste cald chiar fusta, iar in picioare adidasi sau sandalete...in caz ca este mai frig si ca va ploua o sa iau o bluza nu prea groasa de preferat mulata si putin mai lunga niste blugi tot mulati in picoare adidas si ceva accesorii(o bratara, un latisor, inele)! Sper ca ti-am dat o idee buna pe care o vei pune in aplicare, te pup si bafta in noul an scolat >:d

| Alexyrs a răspuns:

Pai boxerithinking fustita si pantofi.In rest vin nud

| qDeyaaa a răspuns:

Pai.eu in prima zi de scoala ma voi imbraca cu o fustita scurta, un tricou si sandalele.Asta daca nu este frig... daca este frig imi iau niste blugi mulati si cu o bluza lunga si mulata si imi iau balerinii:X:X:Xfundabig grinbig grinbig grin