| oana_6313 a întrebat:

Cum va imbracati la scoala? Daca se poate si poze...as vrea niste idei:*:*:*

13 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Pai de obicei blugi (fuste n-am), tenesi, ghete, cizme, opinci, camasi (mai mult gen militare - cu tinte pe umeri etc), tricouri. etc. Imi place sa combin tot ce am prin dulap ca sa iasa ceva cat mai original. happy

| deea_1980 a răspuns:

Uite iti dau niste variante, dar eu am o vesta pe care trebuie sa o purtam.
-jeans gri, tenisi colorati cu stelute, bratari, tricou alb cu multe desene si hanorac negru cu roz
-jeans negrii, tenisi rosii, o bratara gen Rock, pulover albastru
-jeans albastrii, bluza alba, hanorac alb si tenisi colorati
-cand am sportul imi iau pantaloni de trening negrii, un hanorac negru cu mai multe culori, multe bratari si tenisi roz.
Cam atathee hee

| Patrăţel a răspuns:

Blugi stramti, pe picior gri, negri. camasa lunga si un plover, hanorac. niste bratari. conversi sau tenesi, cizme depinde! tongue doar nu fac parada modei la scl. laughing

| Floreenofficial a răspuns:

Ia-ti o bluza si o fustita sau o bluza si niste blugi.vei arata perfect! baftha! :*

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Poii.Eu imi pun niste blugi in genu` acesta http://3.bp.blogspot.com/......+279.jpg,o camasa stil rochie si niste tenesi-ghetute, accesorii si gata:)

| e m i l y a răspuns:

In primul rand ai uniforma obligatorie? In fine, din moment ce n'ai mentionat poate n'ai. Eu am uniforma camasa alba/albastra +fusta/pantaloni gri +sacou negru. Dar desigur ca nu merg asa imbracata la 4 ace, doar nu sunt nebuna. Imi iau tricouri super colorate pe sub camasa, esarfe, bentite, cravata, strampi cu diferite modele, mai inlocuiesc sacoul cu un hanorac negru. Tu daca n'ai uniforma... poti merge O-R-I-C-U-M! happy Bine, nu ca in clublaughing. Iti poti lua fusta neagra/de blugi + camasi, bluze, tricouri pantaloni de blugi sau din material subtire cand se mai incalzeste. Ca papuci cizme cu toc sau fara, adidasi, tenisi, balerini...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand nu am stare adopt o tinuta mai boema, ca sa am libertate de miscare. Ceva obisnuit la mine e asa : http://hi5.com/......MyPhoto.do
In rest o tinuta de scoala poate sa includa un cardigan, poate o vesta.
Poti incerca o tinuta formata din :
O camasa lunga care o prinzi sub bust cu ceva, o curea.
Blugi pe picior, fara nici un desen.
Platforme sau botine cu accente rock.
Un set de bratari metalice la o mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi negri, gri, albastrii inchisi, tenesi converse tricou mai colorat asa, si hanorac gen rock, bratariwinkingbig grin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeans negri, tricou ultra colorat, bentita alba si tenisi mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi pe picio albastri, o bluza roz si tenisi cu talie joasa sa fie negri cu roz sau rosi and parul andreptat si cu o jeanta cu ceva care se potriveste. mersi de intrebare happylove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei ...jeans negri cu diferite forme pe ei... tenesi albastri cu patratele si o camasa sportbig grinbig grinbig grine bine?big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In orice vrei tu

| Crisstphanhye a răspuns:

Eu sunt la gimnaziu si nu am o animita uniforma. Avem mai multe optiuni:pantaloni lungi negri din orice material chiar si jeans numai negri sa fie,bluza sau camasa alba,vesta sau pulover negru sau gri, si ne putem incalta cu orice numai sa nu aiba tocuri si in clasa trebuie sa purtam schimburi.
Eu tocmai mi-am luat niste pantaloni super tari nu stiu din ce material sunt dar sunt foarte cool, pe dedesubt am o bluza alba iar apoi o vesta, iar la inceputul anului am avut si cravata rosie dar s-a rupt si nu am mai luat altabig grin.Eu imi mai pun si un sal negru cu alb care este super tare.Accesoriile sunt in functie cum ies in evidenta :daca sunt foarte stridente s-ar putea sa ai probleme cu profesorii, dar daca este ceva simplu merge adica, vreau sa spun ca scoala mai are si ea limitele ei:p