| RichKid a întrebat:

Hey guys! Sunt a9a si habar nu am cum sa ma imbrac in prima zi de scoala. voi cum va imbracati? x_X imi dati niste idei?big grin

3 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Sunt clasa a 10-a si ma imbrac in blugi conici(albastru deschis), camasa alba(tunica), tenesi negrii si pentru ca e frig dimineata cred ca fie imi iau sacoul si las manecile camasii in nesuflecate, fie imi iau o jacheta din denim.Anul trecut am fost imbracata cu o pereche de blugi albastru inchis(evazati), o camasa albastra, pantofi cu toc si cam atat.Parul l-am avut lasat pe spate si indreptat cu placa, iar anul acesta trebuie sa ma tund, chiar daca m-am tuns si in februarielaughing
Un an scolar fain, bobocelule!hee hee

| adisuper a răspuns:

În prima zi de a 9(acu mult timp laughingm-am dus în prima zi cui nişte blugi negri, simpli şi un tricou cu o pentagramă în flăcări(o să reţin toată viaţa asta datorită reacţiei colegilor)a da, era să uit, şi un ˇlanţˇ care avea ˇatârnatˇ de el un inel şi pe inel era gravată o cruce malteză.

| fadnox a răspuns:

In haine!