| Adryana98 a întrebat:

Voi fetelor cu ce va imbracati la sfarsitul de an scolar?

Răspuns Câştigător
| pinkqueen98 a răspuns:

Eu imi iau o rochita albastru` cu albbatting eyelashes botine cu tinte si toc de 14winking si in el de geaa de piele da` nu e geacalaughing[cred ca stii ce zic] asa si parul mi-l intind si il prind susbatting eyelashes[am parul ft lungon the phone si imi pun cercei cu o pana albastrawinking..nu e chair sofisticat dar dupa voi merge la o petrecere:*.tu ce iti iei pe tine?

| Adryana98 explică (pentru pinkqueen98):

Pai eu inca nu m-am hotarat, de aceea v-am intrebat pe voi. oricum e foarte draguta combinatia ta. am si eu niste cercei cu pene verzi:* distractie placuta la petrecere:*:*:*

9 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Eu m-am imbracat cu o rochie roz cu flori, sandale roz; m-am dat cu un luciu roz, mi-am lasat parul desprins si mi-am luat un colier!

| Adryana98 explică (pentru Anonima264):

Draguta combinatie:*

| Anonima264 a răspuns (pentru Adryana98):

Mersi!

| SanziiAndry a răspuns:

Eu am primit de ziua mea o rochie albastra [bleu] cu un flutura mare pe ea care are spatele gol si este pana la genunchi. Cred ca aia o sa o iau si niste accesorii si sandale. Bineinteles ca [virgula] cred ca o sa ma coafez!

| Gumalamanaazecea a răspuns:

Eu imi iau o camasa in carouri alba cu albastru si imi pun o curea, niste colanti luciosi si sandale/conversi

| Roxana_Balalau_1998 a răspuns:

Un tricou, blugi si sandale!

| Nicoleta54321 a răspuns:

In ceva lejer si racoros, trebuie sa tii cont de faptul ca e la sf lunii iunie.Ti-as recomanda un maieu alb, o fustatita cu talie inalta, sau pantaloni scurti cu talie inalta, sandale/pantofi, si un lantisor asa lung, s-ar vedea super ok.( eu asa m-as imbraca ). Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| frumoasa14diandra a răspuns:

Ca de obicei casual