| LaLaLaAM a întrebat:

Vreau ca sanii sa-mi creasca cu 2 marimi intr-o luna.VA ROG AJUTAI-MA! Tratamente care se pot face acasa. Fara sa cumpar ceva.

10 răspunsuri:
| LikeABossBaby a răspuns:

Bea ceai de marar si de lemn dulce.Le gasesti la plafar.Pe ceaiu de marar e am dat 2, 5 lei iar pe cel de lemn dulce in jur de 3-4 lei.Bea pe zi cate o ceasca din fiecare pana obti rezultatele dorite. Ceaiul de marar are si alte efecte benefice pentru femei cum ar fi regleaza ciclul menstrual, te face mai vesela, subtiaza vocea, aplatizeaza abdomenul..etc.Sper ca te'am ajutat.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Lasa-i sa creasca...Nu te prostii!
Lasa pastilele sau ce te gandesti tu.
Eu iti propun ceva:
Incearca sa faci mult sport, multe exercitii pentru corp, iar asa te vei dezvolta.
Iar cu alimentatia, o lasi usor! happy.
Ai o viata intreaga, mama draga.O sa le ai la 70-80 de ani, cat casa Domnului.
:*

| dasky90 a răspuns:

Nu s-a inventat inca tratamentul acela...Ai foarte mare grija la pastilele sau ce porcarii mai sunt pe piata din Romania pentru ca poti face cancer. fereasca Dumnezeu de asa ceva! Daca cumva prietenul tau nu-i multumit cu ce ai, sa-si cumpere el din cauciucwinking glumesc

| h3r a răspuns:

Ce prostie...
Fata draga, sanii ii primesti de la mama natura! Nu poti sa faci nimic pentru marire. Cica exista anumite creme("unguente") pentru san, dar iti zic ca nu au niciun folos. Accepta-te asa cum esti, chiar daca ai sanii mici.
Mare lucru' ar fi acum sa te gandesti si la implaturi, mai ales daca ai scris prostia asta pe TPU, cum ca ai vrea sa-ti creasca sanii cu 2 marimi intr-o luna, wtf...
Mai bine axeaza-te pe altceva, nu pe sanii tai. Lasa-i in pace! Asteapta si poate o sa te m-ai dezvolti fizic, o sa-ti mai creasca. Dupa intrebare imi dau seama ca ai 15 ani maxim, asa ca ai tot timpul inainte ca sa-ti creasca.
Lasa-te asa cum te-a facut mama natura, nu incerca sa te schimbi prin plastic( implanturi ), altfel vei devenii modelul lui draga noastra Bianca.
Ca si un mic truc, foloseste sutien cu burete, este burete in partea de jos a cupei, care ridica, cu mult sanii.
In rest, altceva nu ai ce face.
Ai grjia de tine!

Alte răspunsuri
| TiffanyღBJ a răspuns:

Din pacate nu exista asa ceva...Dar daca ai 12 ani, cum scria cineva mai devreme, ai rabdare, sanii tai vor mai creste happy
Intre timp, ia-ti un sutien bun, cu burete, push-up si o sa te ajutewinking

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Buna!
Nu ca as vrea sa te judec, dar parca ziceai a ai 12 ani. La 12 ani ce cupa vrei, D?

Nu exista astfel de tratamente, silicoane dar esti prea mica.

Depinde de fiecare persoana de dotarile naturale, asa ai primit n-ai ce sa faci pana mai cresti si parca spuneia in alta intrebare/raspuns (nu mai stiu unde am citit), ca ai sani destul de mari.

| crissa20 a răspuns:

Incearca sutienul acesta
http://www.freebra.ro/
altceva nu ai ce face, decat sa-ti pui silicoane:)) daca era asa usor toate fetele aveau sanii mari:P

| NarutoKyuubi a răspuns:

Nu poti sa-i faci sa creasca, mai ales cu 2 marimi intr-o luna... doar ai rabdare si o sa creasca... dar, daca vrei sa para mai mari poti sa iti cumperi o bustiera cu burete, ca s-au inventat si astea, sau/si iti cumperi o un sutien cu push-up -_- o.O

Alte răspunsuri