| Florinache_1847 a întrebat:

Buna vreau o parere despre shoppingul online.

5 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Shoppingul online este foarte ok ( economisesti foarte mult timp, cateodata si bani;) ) doar daca nu crezi chiar tot ceea ce se spune. Exista si avantaje, dar si dezavantaje care uneori pot costa scump. Ai grija cum procedezi. :) Citeste aici o raspunsuri la o parte neamintita a intrebarii tale: http://www.forum.divahair.ro/viewtopic.php?f=28&t=1418

| Andrux a răspuns:

. pai e ok. si eu mi-am comandat recent niste tenesi...In general nu prea gasesc in orasul meu ce vreau.si pe net gasesc. Puup:*

Sfatul meu:comanda!

| lola a răspuns:

Partea buna e ca economisesti timp si cateodata si bani si partea rea e ca nu poti proba ce vrei sa cumperi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine draga vrea? buna? buna vrea o parere despre shoppingul online?
vai capu' tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot ai modificat, pune dreacu si virgula dupa bunawinking