| Ruššelle a întrebat:

vreau sa cumpar niste tipsuri dar am vazut ca scrie la unele marimea 2, 6 etc sau nr 3, 4,5 ..imi poate explica cineva ce înseamnă?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare numar, corespunde masurii unui deget!

| Clorox a răspuns:

Ti-ai raspuns singura la intrebare, acele numere reprezinta marimea tipsului.

| NicoleEazi a răspuns:

Intr-o cutie de tipsuri trebuie sa fie de la 1-10 pentru a se potrivi fiecarei unghii, in caz ca pe cutie scrie doar 2 spre exemplu atunci poate sa insemne ca respectiva marime se potriveste doar unei unghii si nu sunt bune.