| Ally a întrebat:

Cine e reprezentant Avon, vreau pareri cum e? se castiga bani in functie de comanda nu? mersi!

3 răspunsuri:
| MrsBrunetzyka a răspuns:

Buna, mama e reprezentant~ Si nu castiga nimic, ca nu poate mari pretul fiindca pretul se vede in catalogul avon, si doar cand trimite comanda, ne vine coletul acasa, si primim cadou : am primit: un bradut, o fata de masa rosie, papuci (slapi), 2 cani mari, o rochite, un lantisor... depinde si de valoare comenzii.

| zmaster4M a răspuns:

Nu se castiga bani multi nu e misto sa fii reprezentant

| Anna_6322 a răspuns:

Raluca. mama ta face comana onlain? sau.
Ally da castigi baniin functie de comanda.