| carliontzi a întrebat:

Vreau sa imi cumpar ceara sa ma fac singura acasa si as vrea sa stiu cum trebuie sa procedez cat trebuie sa o incalzesc si toate cele. Care fac acest lucru si se pricep explicati-mi si mie tot ce e nevoie sa stiu.happy

1 răspuns:
| ღNameღ a răspuns:

Sa presupunem ca iei veet(de buna calitate), il freci pentru a se incalzi apoi il aplici pe picior. Dupa ce il pui, masezi si freci iar, apoi tragi tare de el, ff tare ca sa nu te doara, dar sa stii ca iti spun ceva ca si eu am incercat. daca ai parul de pe maini/picioar mai lung decat...cum ar fi varful unui creion f ascutit, te va durea tare