| Alinutza29 a întrebat:

Buna,vreau sa imi fac suvite blonde,ma puteti ajuta si pe mine cu o parere,ce am nevoie,ce decolorant, ce oxidant si/sau ce mai imi trebuie!

2 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Inti pui pe cap o lunga speciala de suvite cu gauri [ se gaseste in comert la cosmetice costa 3 ron] apoi scoti suvite subtiri cu o andrea sau ceva ascutit mai fine si apoi pui pudra amestecata cu perhidrol pe ele stai 20 de minute apoi te speli intii cu punga ca sa nu se amestece cu restul parului. apoi scoti capisonul si te speli cu sampon este ok bafta si sa mi spui cum ti a esti bafta

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Inti pui pe cap o lunga speciala de suvite cu gauri [ se gaseste in comert la cosmetice costa 3
ron] apoi scoti suvite subtiri cu o andrea sau ceva ascutit mai fine si apoi pui pudra amestecata
cu perhidrol pe ele stai 20 de minute apoi te speli intii cu punga ca sa nu se amestece cu restul
parului. apoi scoti capisonul si te speli cu sampon este ok bafta si sa mi spui cum ti a esti bafta