| Crissbaby a întrebat:

Ca sa imi fac suvite blonde trebuie decolorant blond?

10 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna, poti sa folosesti decolorant ( nu exista o culoare anume), el doar decoloreaza parul prin ardere, decia ai grija cat stai cu el pe par ca s-ar putea sa te trezesti fara el.
Eu te-as sfatui sa te duci la un salon sa iti faca suvitele deaorece tu acasa risti sa iti arzi tare parul, si suvitele trebuie puse toate deodata, ca sa iti iasa culoare uniforma, conteaza si cateva secunde in plus sau in minus.

| Crissbaby explică (pentru LaLaura):

Eu am decolorant blond e bun la ceva?

| LaLaura a răspuns (pentru Crissbaby):

Sincer, nu stiu cum arata, nici nu am auzit de asa ceva. Eu stiam ca decolorantul nu este dupa culoare.
Decolorantul este de 2 feluri : lichida ( apa oxigenata) si pudra decoloranta.

| dia456 a răspuns:

Da,il gasesti la un magazid de cosmetice.

| Thisisnotme a răspuns:

Nu,pur si simplu vopsea!

| Crissbaby explică:

Deja mi-ai cumparat decolorant blond, trebuie si vopsea?

| gepeto99 a răspuns (pentru Crissbaby):

Daca ai decolorant normal ca nu iti mai trebuie vopsea

| Syndre a răspuns (pentru Crissbaby):

Nu, e de ajuns doar decolorant. Vopsea doar dacă vrei o nuanță anume.

| Crissbaby explică:

Pai vreau sa am suvite blonde parul meu este brunet si am cumparat un decolorant blond, foloseste la ceva? sau trebuie sa imi cumpar si o vopsea?