| cottoncandy77 a întrebat:

Buna, vreau sa incerc samponul Kallos Silver Reflex, pentru ca am facute highlights si as vrea doar sa reduc din culoarea aceea galben-pui. Cat timp ar trebui sa il las sa actioneze ca sa nu iasa argintiu-alb ci doar sa anuleze galbenul? Si cum as putea sa il incorporez in rutina? Inainte de samponul normal sau dupa, de cate ori pe luna, il aplic pe tot capul? (Culoarea mea naturala la radacini este un blond relativ inchis)

Răspuns Câştigător
| nicu991 a răspuns:

Datorita microparticulelor violete nuanteaza suvitele blonde, scapandu-le de pigmentatia calda, aurie, galbuie ori portocalie.

Timpul de actionare poate fi adaptat in functie de rezultatul dorit, de la cateva minute pentru "racirea" pletelor si pana la peste 10 minute pentru colorarea in violet a acestora.

1 răspuns:
| CHELUTZU a răspuns:

Incearca-l iti va crea capuse