| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste ideei daca se poate happy Sunt invitata la o cununie si nu prea am idee cu ce sa ma imbrac tinand cont de vremea de afar sad...( la mine e zapada.) big grin

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Iti poti cumpara o rochie dintr-un material mai grosut, cu maneci si mai lunguta asa, pana in dreptul genunchilor(nu ai putea aparae pe zapada si gerul asta cu o rcohie cu spatele gol sau cu bratele goale) si o perche de pantofi sau botine elegante cu toc inalt. Pe deasupra, poarta un palton calduros, putin mai lung decat rochia, dar tot genul elegant. Accesorizeaza-te cu o poseta deosebita, mai micuta, sua una tip clutch/plic, in culoarea pantofilor sua intr-o culoare care se gaseste pe rochia ta, si un set de bijuterii, de preferat din aur. Coafeaza-te intr-un coc sofisticat daca rochia e super eleganta sau cu niste bucle lejere daca rochia e putin mai spre casual, machiaza-te natural, fa-ti unghiile in forma patrata, de dimensiuni medii, intr-o cukloare care sa se asorteze intregii tinute si, la final, nu uita sa adaugi un strop de parfum de cea mai buna calitate. Bafta in alegerea tinutei perfecte si petrecere frumoasa!

2 răspunsuri:
| Maria200197 a răspuns:

Niste botine, o fusta mai grosuta niste dressuri cu den 50 de ex si un palton?

| mychyduzza a răspuns:

Pai poti sa te ibranci cu niste cizme negre cu colanti negri o bluza alba si o vesta neagra.