| uningermik a întrebat:

Buna!
Deci cum sa incep :))=)) cu inceputu:D:D
In august sunt invitata la nunta si nu am idee cu ce sa ma imbrac...
dati-mi si mie niste ideei va rog mult...
http://angels4umada.hi5.com asta e hi5 meu uitati-va si voi la mine si dati-mi niste ideei
VA ROGGGGGGG MULtTTT

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Daria a răspuns:

Buna din noulaughing
Eu ti-am trimis modele de pe siteuri doar cu rochii, nu si cu preturi.Imi pare rau ca n-am fost insipirata sa caut rochii si pantofi cu tot cu preturi...Eu ti-am dat doar o idee orientativa, ca model, textura, culori, forma. Daca cauti aceste elemente, sigur vei gasi in orice magazin ceva ca sa-ti placa.:*:*