| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste ideei daca se poate happy

Sunt invitata la o cununie si nu prea am idee cu ce sa ma imbrac tinand cont de vremea de afar sad...( la mine e zapada.) big grin

5 răspunsuri:
| notsurewhoiam a răspuns:

Pai eu o sa incep prin a-ti spune ce sa nu-ti iei. Avand in vedere ca e iarna nu cred ca merge o rochie cu spatele gol sau fara bretele pentru ca trebuie sa iti iei strampeni si nu arata bine. Eventual daca nu ai alt tip de rochie poti sa iti iei o capa sau haina din blanita peste pentru ca te salveaza de frig si iti salveaza tinuta si se si potriveste cam cu orice tip de rochie.

| liceu a răspuns:

Pai ai putea sa iti iei o rochie mai lunga cu un bolerou ceva mai imblanit. Funda?

| Strumpfi a răspuns:

Iubita.Poti sa-ti iei ce rochie doresti tu.Dar cand va duceti la primarie, ia-ti un palton lung sau un trench.ca sa nu-ti fie frig. Inauntru oricum o sa fie cald.
Distractie placuta!:*

| macs3k a răspuns:

O rochie de genul http://www.google.com/......tp?/imgres
lunga, simpla si perfecta pentru un astfel de eveniment, chiar si culoarea e frumoasa

| Iulia200025 a răspuns:

Pai nu trebuie sa iti iai neaparat rochie iti poti lua niste cizme imblanite cu o pereche de iegari, blugi ceva mai gros, o camasa sau o bluza mai fashion(cool), o caciula cu spatele lung si cam asta este! FUNDA?