| Caitlyn14 a întrebat:

Vreau sa ma decolorez, dar nu prea. Culoarea naturala a parului meu este un saten mediu cu niste suvite, dar as vrea sa fac o schimbare si sa bag un blond inchis. insa nu stiu, nu prea vreau pentru ca am firul de par subtire si mi-e teama sa nu se arda si sa aiba aspect de matura. Niste idei happy? sau ma rog, as putea baga un blond deschis ca sa iasa blond inchis? nu stiu..nu prea ma pricep la chestii gen happy.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De ce sa te decolorezi? Pe parul natural saten prinde foarte bine blond inchis, decolorarea se face numai daca vrei o nuanta deschisa gen platinat, cenusiu...altfel nu are rost, strici parul.Mai bine te duci la coafor ca acolo au produse profesionale si o sa te faca ce nuanta vrei tu, dar daca vrei sa te vopsesti acasa alege o vopsea de par cu 2 nuante mai deschisa decat ce vrei tu sa-ti iasa.succes!

| unbaiatanonim a răspuns:

"Vreau sa ma decolorez, dar nu prea."

Esti incerta. Vrei sau nu?

| Casandra88 a răspuns:

Incearca prin ati face suvite treptat..nu ti-l decolora pe tot odata deoarece ti se va arde..Iti recomand pentru decolorare pudra decoloranta de la Kallos si oxidantul sunt foarte bune si nu prea iti afecteaza parul..Baftahappy