| Sara2 a întrebat:

Am culoarea parului un saten-roscat deschis naturala, si vreau sa ma fac blonda dar imi e putin teama sa nu iasa portocaliu! ce sa fac sa iasa blond curat din prima? ce produs sa folosesc?

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Simplu. foloseste oxidant si decolorant.
dar nu iti recomand sa te vopsesti. iti strici parul si in plus, poate arati mai bine naturala. ce zici? happy

| maria1992 a răspuns:

Cred ca trebuie decolorat. Odata decolorat parul se va face alb, sau galben deschis si atunci il poti face blond fara probleme.Insa unele vopsele prind si fara decolorare, dar coloarea finala deifera de la culoare pe care ai avut-o initial. Succes!:X

| pisiroz a răspuns:

Te duci la un magazin de produse pentru par si ceri decolorant pentru parul tau si vopsea blonda si prima te decolorezi dupa te vopsesti citeste cu atentie prospectul