| punkylari a întrebat:

vreau sa ma fac blonda, momentan am varfurile blonde.Am ochii verzi inchisi,parul natural e saten deschis,cand eram mica aveam parul blond, intre timp s a inchis.Problema mea e ca am sprancenele inchise,nu negre,ci un saten inchis asa, oare acest lucru ma impiedica sa ma fac blonda?

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu, sunt multe blonde cu sprancenele mai inchise, si le sta chiar bine la multe din ele, mai ales ca le scoate tenul in evidenta. Asa ca nu te impiedica deloc, in plus daca chiar nu iti place, exista vopsele si pentru sprancene, sau macar ceva nuantator.

| zurick a răspuns:

Multe fete blonde isi inchid sprancelele pentru ca-s prea deschise...
Deci nu cred ca ai vreo problema

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Stai cum esti pentru ca strici firul de par

| MetalHead04 a răspuns:

Nu,mai sunt fete cu sprancene inchise si par blond si arata chiar bine.

| Lorena7712 a răspuns:

Buna.
Nu, chiar deloc. Daca vrei sa te faci blonda, fa-te. Multe fete au sprancenele inchise si parul blond si le sta super. Acum depinde daca tie iti place asa sau nu.