| Deea_4962 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc blond deschis, dar am cateva suvite brunete si nu o sa imi iasasad ...nu vreau sa folosesc decobes pentru ca si asa am parul ars. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| BYBY a răspuns:

Sa folosesti un decolorant de par...
Samponul advantage de la avon pentru par vopsit
Si pe urma sper sa-ti iasawinking
Succes!
Kiao!

| rin a răspuns:

Să nu te vopsești. nu, acum serios, ar trebui să îți tratezi părul corespunzător. chiar dacă ar avea culoarea potrivită, nu va arăta cum vrei pentru ca e slăbit și uscat. folosește niște produse puternic hidratante și lasă-l să se regenereze o perioadă și vopsește-l abia apoi, când va fi mai puternic. de asemenea, recomand să consulți un specialist.