| MishelleRox a întrebat:

Hei
Ajutati-ma cu un mic sfat,
Parul meu are culoare saten inchis si ma gandesc sa ma vopsesc un negru albastrui!
oare ma va avantaja? :*
Funda!

2 răspunsuri:
| magdaliciii a răspuns:

Buna.Si eu am fost satena.si mi-am facut suvite cu negru-albastrui. Apoi mi-am vopsit parul pe dedesubt, iar acum sunt toata negru-albastrui.eu zic ca merita sa incerci.mie imi sta foarte bine.o zi buna:*

| enilor a răspuns:

...posibil dar e super culoarea asa sunt eu acum si maine ma gandesc daca ma fac roscata sau nu faza e ca s-ar putea sa nu prinda chiar atat de bine la tine ca ai parul inchis la culoare al meu e saten deschis mai bine du-te la salon!