| wintertime a întrebat:

vreau sa merg la solar. pentru ca ma asteapta un eveniment important. Dar nu stiu cu cat timp trebuie sa merg inaintea, pentru a avea un bronz frumos. funda :*

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

O sedinta de solar se face la 2 zilesi ai nevoie de cel putin 2 sedinte de 5 minute 2 de 10 si dupa doua de 15 sigur vei arata super. Acum depinde si de culoarea pielii tale.

| private09love a răspuns:

Buna!

Din cate stiu eu abia dupa a treia sau a patra sedinta se vede rezultatu, si se merege o zi da o zi nu si se sta cate 5 minute.

| RamiFlore a răspuns:

Daca te vei duce la un solar normal trebuie sa faci vreo 6-12 sedinte ca sa se observe ceva.
Daca te duci la unul turbo(mai puternic, si stai si mai putin) in 6 sedinte esti bronzata suficient(nu te astepta sa fii creola). Asta depinde si de nuanta pielii tale.
Sedintele la solar se recomanda a se face minim din 2 in 2 zile.Nu uita de crema de dinainte si sa nu faci baie cu 2 ore macar inainte! Sa nu fii machiata si sa nu ai accesorii pe tine.

| davidstefan a răspuns:

Pai maxim o saptamana sau cam 4 zile da stiu ca e o mare diferenta da e diferit la fiecare om funda?