| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a întrebat:

Vara asta vreau o schimbare. Vreau cateva suvite blonde. Vopsea sau pudra decoloranta? Voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
| ancaanca a răspuns:

Pudra decoloranta. mie imi place mai mult big grin
si eu am cu pudra big grin
is ft. faine. funda?big grin

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα explică:

Inainte, adica cand eram mai mica, era saten, acum vad ca bate spre blond la suprafata, la interior este inca saten. happy

| anamaryya_9939 a răspuns:

Eu as zice ca pentru inceput ar fi bine sa folosesti un nuantator sa vezi daca iti place cum iti sta. Si pe urma sa treci la vopsea permanenta

| alexapui a răspuns:

Ce culoare are parul tau? eu am parul saten ...si mi-am facut acum ceva timp intr-o vara cu pudra si au iesit bestial:X Eu una sunt de parere ca pudra e mai bunahappy

funda?batting eyelashes

| Marina_7860 a răspuns:

Sa iti dau un sfat! Intai spune ce culoare ai la par! Daca e deschis poti cu vopsea, daca e inchis la culoare cu decolorant desi nu te'as sfatui eu am 5 suvite blonde cu decolorant si am parul bolnd nisipiu inchis... Daca ai parul deschis poti sa iti faci suvite nu neaparat blonde.PS: Mai bine te vopsesti cu casting fara amoniac decat cu decolorant ca iti strici parul'! Uite'te in poza de la profilul meu sa vezi suvitele daca iti plac.Sa iei in considerare sfatu' me si multa bafta!kiss

| Marina_7860 a răspuns:

Inseamna ca poti folosi vopsea daca bate spre blond.suvite portocalii.asa ti'ar sta super :X