| bianca a întrebat:

Buna!
vreau sa scap de burtica cat mai repede asa ca m-am gandit la niste tratamente
dar nu stiu care m-ar ajuta mai mult, care ar fi mai buna si mai eficienta?
ma gandeam la vacuum sau impachetare cu gel marin in tunelul cu infrarosii
mi se par cele mai eficiente.
voi ce parere aveti? ati folosit vreodata aceste metode?

3 răspunsuri:
| bianca explică:

@NoChanceForUs am incercat deja
si daca vreau sa fac aceste tratamente nu inseamna ca nu mananc regulat sau numai fac miscare happy
oricum iti multumesc pentru raspunshappy

| NoChanceForUs a răspuns:

La sport si mancat regulat te-ai gandit?happy

| loveandlove a răspuns:

Incearca doar sa mai reduci dulciurile, grasimile din mesele tale si sa faci mult sport.O sa slabesti si asa, dar trebuie sa ai multa ambitie! Oricum succes!winking