| LittleAnca a întrebat:

Vreau sa stiu cum poti sa faci inele duble. De ex:

http://www.crownfashion.ro/cumpara/inel-pink-star-323557 1

Sau ceva tutoriale. Eu nu am gasit nimic. Poate ma ajutati voi. :*

Răspuns Câştigător
| FashionPink a răspuns:

Cumperi doua inele de ce culoare vrei le lipesti intre ele iar dupa lipesti o funda o chitara sau orice accesoriu vrei. Pana la urma este facut de tine asa ca trebuie sa fie original. Daca nu ai de unde sa cumperi acele accesorii si tu ai inspiratie sa zic pe la 22:00 fii creativa si cauta prin casa sigur gasesti si fii o artista handmade.SUCCES!

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pai banuiesc ca iei 2 inele normale si le sudezi( lipesti) intre ele pentu ca altfel nu cred ca se pot face si apoi pui in fata un model.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu e greu.Iti cumperi baze pentru inele, le lipesti intre ele si apoi adaugi pe ste ele ce accesoriu vrei.

| Paoo a răspuns:

Lipesti doua inele cu picatura si peste pui un model.