| Deea852 a întrebat:

Vreau să ştiu dacă am voie să port la liceu şosete până la genunchi cu o rochie cu 3 degete deasupra genunchilor. Mulţumesc. happy

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu nu cred ca ai voie, dar ca sa te asiguri intreaba directoarea/directorul.

| Deea852 explică (pentru OnuOnulică):

Am mers ieri aşa la liceu. Doamna dirigintă mi-a spus că ţinuta este regulamentară. :3

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Ai voie. Nu e indecent. Si nici de imbracaminte indecenta nu am auzit sa fie in regulament. Deci, da, du-te cu ce vrei la scoala, atata timp cat e decent.

| Alequandra a răspuns:

Am purtat fuste si mai scurte happy