| anonima0417 a întrebat:

Vreau sa stiu daca in sh-ul Humana gasesc haine decente cum sunt la h&m, bershka, nyc, nu neaparat haine "la moda", haine care sa arate bine ma refer, nu doar blugi cu talie joasa si tricouri care se purtau in 2010. Multumesc!

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am fost de multe ori in Humana si nu o sa ma mai duc niciodata cred. De ce? Hainele alea sunt exagerat de scumpe pentru un sh si da, sunt si de la firme gen Zara, H&M, Motivi, Esprit etc dar nu cine stie ce. Abia daca gasesti cateva care sa nu fie intrate la apa, scamosate, sterse, demodate (majoritatea sunt) si asta la preturi mari. La blugi s-ar putea sa ai noroc dar la restul...
Daca esti din Bucuresti mergi in magazinele Monda. Acolo gasesti foarte multe si ai de unde alege in plus sunt preturi mai mult decat decente.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bondarel99):

Cred ca ai incurcat magazinele. Gasesti lucruri bune si ieftine la Humana.

| darrio2007 a răspuns:

Da, gasesti. Nu chiar ca la magazinele spuse de tine. De preferat sa mergi luni cand baga marfa noua.

| Bondarel99 a răspuns (pentru darrio2007):

Cand? O data pe luna cand baga reduceri?

| darrio2007 a răspuns (pentru Bondarel99):

E clar ca habar n-ai cu ce se mananca Humana. La doua saptamani baga marfa luni. La noi porneste de la 22 de lei si apoi scade pretul la doua zile. Inteleg ca nu in toate orasele este la fel.

| Bondarel99 a răspuns (pentru darrio2007):

Atunci e clar ca nu vorbesti de Bucuresti. Aici baga marfa o data pe luna si sunt preturi gen 40 lei o bluza, 30 lei un tricou si cateodata mai baga reduceri si da la jumatate de pret (dar nu cred ca mai mult de o zi sau 2 de reduceri pe luna).
Asa ca ar fi frumos sa faci o vizita prin Bucurrsti si sa retragi afirmatia
"E clar ca habar n-ai cu ce se mananca Humana"

| darrio2007 a răspuns (pentru Bondarel99):

Credeam ca politica magazinului este aceeasi peste tot. Scuze pentru afirmatia mea dar as prefera, de exemplu Cluj. Lucrez mult prin Ardeal desi sunt din Braila. Bucurestiul este infect.

| Bondarel99 a răspuns (pentru darrio2007):

Din intrebarile ei am dedus ca e din Bucuresti. Totusi ar putea sa arunce o privire prin Humana sa vada daca e ce cauta ea. Eu una daca vreau sa iau haine sh ma duc in Monda, fara discutie. Si la Monda aduce marfa o data pe luna dar in prima saptamana le iei la 99 si 69 lei kg parca, in a doua saptamana la 49 lei, in a treia saptamana la 29 lei si in a patra saptamana la 10 sau chiar 5 lei kg (cand zic kg ma refer ca iti alegi ce iti place si platesti in functie de cat e kg, nu ti le da aleatoriu), in plus completeaza zilnic cu haine ceea ce la Humana nu am vazut.

| anonima0417 explică (pentru Bondarel99):

Chiar nu stiam, da stau langa Bucuresti dar nicioata n am fost intr-un sh si habar am cu ce se mananca, cineva mi-a zis ca daca vreau haine frumoase si ieftine sa merg la humana, acum nu stiu, nu vreau sa stau pe drumuri degeaba