| Copilasha a întrebat:

Vreau si eu 2 diete. Una de slabit 3 kg intr-o saptamana si una de slabit 5 kg in 2 saptamani. Vreau ceva care a fost incercat. Sa dea rezultate. Fundita. love struck

2 răspunsuri:
| MissAutumn a răspuns:

Eu iti propun sa iti faci un abonament la fitness, eu asa am dat jos 2 kg intr-o saptamana, si nu am mers chiar in fiecare zi. Sa ai si o alimentatie bazata mai mult de legume si fructe, iar painea si prajelile sa iasa din discutie. Spor!