| sirena_8750 a întrebat:

Vreau sa stiu cine a incercat reteta de slabit cu mere si cate kg ati dat jos intr-o saptamana? Nu vreau comentarii de genu "faci gastrita","nu e sanatos", multumesc, dar stiu si eu sa-mi asum riscul unei astfel de diete.

2 răspunsuri:
| syjey a răspuns:

Tocmai asta e partea nasoala cu slabirea rapida, nu e sanataosa deoarece imediat dupa ce vei inceta dieta, vei pune la loc mult mai repede si mai mult decat ai dat jos.

| Panda a răspuns:

Pai eu am incercat cu mere si nu a mers... incearca cu iaurturi.