| diidii a întrebat:

Vreau si eu sa imi recomandati niste creme nu foarte grase, adica sa nu imi faca tenul lucios si sa intre repede in piele, pe care le pot folosi inainte de a ma machia.
funda+vot :*

Răspuns Câştigător
| mady_7279 a răspuns:

Bunnnaaaa.eu folosesc din cand in cand o crema fffff buna si ieftina d l avon-care:rich moisture glycerine hand&nail cream...dar nu e pentru fata, e pentru maini si unghii, dar e fffff buna

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Una din plante dar trebuie să cunoști tipul de ten pe care îl ai, uscat/gras/mixt/ten cu probleme, etc.
Înainte de machiaj se aplică o bază de machiaj!
Pa, pa.

| diidii explică:

@mady - si te dai pe fata cu crema asta care e de maini?hee hee