| livia_marcu a întrebat:

Ce material imi recomandati pentru draperiile din sufragerie? Nu vreau sa fie lucios sau sclipicios.

4 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Eu as alege brocartul. Da o distinctie aparte si un aer regal incaperii.

| DenissaDeea a răspuns:

Material din Bumbac, M.catifea,M.tergal.culoarea o alegi dupa preferinta si cum crezi ca ti se potriveste camerei un asorteu sau o combinatie de culori adecvate sufrageriei.

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Depinde ce ai in sufragerie...mobila? Canapea, biblioteca, sau alte acareturi.

mlm
| mlm a răspuns:

Eu am catifea mai subtire, este foarte practica.