| perceive a întrebat:

vreau un parfum bun care sa miroase bine, un pic mai fresh, dar care sa persiste! si sa fie pana in 200 ron... mersi mult!

14 răspunsuri:
| Seline a răspuns:

Bulgari Omnia (green).
Gasesti foarte multe parfumuri bune, la preturi accesibile in Sephora.

| georggyy a răspuns:

Bvlgari Omnia Crystalline
http://www.parfumeria.ro/......te-spray-a

| JackieSue a răspuns:

Pink(Armani)
Sky Blue

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Din experienta ti-as recomanda perceive dar cum iti place si cel mai probabil il ai ti-as recomanda urmatoarele:
Incandessence de la Avon, costa in jur de 60-80 ron
http://www.mastershop.ro/images/big_888.jpg
Diamonds Armani, costa in jur de 100-150 ron
http://2.bp.blogspot.com/......mond+3.jpg
Rare pearls de la Avon, costa in jur de 100 lei
http://1.bp.blogspot.com/......ls1.7W.jpg

Totusi ti-as recomanda sa mergi intr-o parfumerie, poate au mai aparut exemplare noi pe care nu le mai are nimeni si o sa mirosi... UNIC;):D

Sper ca ti-am fost de ajutor! >:D<

| myam33a a răspuns:

Eu folosesc de la ORIFLAME parfumul GIORDANI. E in jur de 80 de lei si persista pana la o saptamana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Precious (Oriflame) miroase extraordinar! Si costa 103, 99, deci te incadrezihee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand si folosesc parfumurile create de Casa Dior pentru Amway: Wistful Aroma Body Mist, Quixotic pret= 140 lei. Pot ajuta. Corina

| Nicoara_Gabriel_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corina, eu sunt interesat de parfumul acesta big grin ma puteti ajuta big grin e pentru un cadou big grin

| Nicoara_Gabriel_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe mine ma intereseaza parfumul Quixotic... daca aveti informatii despre unde l-as putea achizitiona sau daca il vindeti dumneavoastra va rog sa ma contactati telefonic : 0732682590

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la avon gasesti super parefumuri.Eu mi-am luat is super fres si miroase mmmmmmm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate un giordani gold. ak vezi. este si giordani white. depinde de c preferi, iar ak in luna februarie este reducere 45 le

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lagerfeld - sun moon stars - www.fragranciashop.ro

| Frumusica69 a răspuns:

Buna! Cred ca parfumul Moschino Funny! Eau de Toilette pentru femei este cel mai bun pentru tine. Este fresh si pretul lui se incadreaza in 200 Lei. Daca nu stii de unde sa il comanzi o poti face de aici: https://kupoane.ro/store/notino/. Pe langa reduceri vei primi si un cod transport gratuit notino.

| Miss O a răspuns:

Cele de la Bvlgari, Cacharel, Chanel tin, am si eu cateva, si le gasesti pana in 200 ron.