| XPissyeX a întrebat:

Buna:X Cum pot accelera cresterea parului?big grin multumesc!

4 răspunsuri:
| LoveBlind a răspuns:

Foloseste ulei de ricin! Si fi atenta nu il pui direct pe radacina parului! Intr-un bol pui ulei de ricin, ulei de masline si vitamina a.Am fost acum 2 zile la farmacie(catena dar bine poti gasi si in alta parte de ex la plafara)si farmacista mi-a spus reteta si chiar functioneaza.App daca vrei sa iti iei ulei de ricin costa 3 lei 50 e maxim pana in 5 lei!:*

| RosalinaB a răspuns:

Ulei de ricin ajuta la cresterea parului chiar si a unghiilor )

| MicutsaBăă a răspuns:

Foloseşte Pantene Pro V. E foarte bun. De când îl folosesc, părul a început să îmi crească foarte repede. Bafta kiss.

| ILŞMM a răspuns:

Exista un gel pentru par.batting eyelashes
Din pacate nu mai stiu numele luui sad.