| etoile a întrebat:

Ce sa fac pentru a accelera cresterea parului? multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| anamaria06 a răspuns:

Tunde varfurile periodic(la 1- 2 luni) si fa-ti saptamanal o masca cu ulei de ricin

| iFollowRivers a răspuns:

Mananca spanac, lactate
Unge-l cu jumatate de ora inainte de baie, cu ulei de ricin.
Taie varfurile cel, putin o data la 3 luni.
Nu il prinde cu elastice, care il rod.

| Cookie21 a răspuns:

Fa-ti masaj la nivelul scalpului, va accelera cresterea parului.

| ghfgjgjkgj a răspuns:

Ulei de ricin de o data la 2 spalari, e foarte bun dar foloseste doar 3 luni si apoi fa pauza de 3 luni si tot asa, eu de obicei fac acest tratament primavara si toamna tin uleiul pe par 4 ore inainte sa ma spal si foloseste si balsam dupa spalare