| Hawaii a întrebat:

Am o problema cu cosurile la modul ca am puncte negre si un fel de " bube " lasate de cosuri dupa ce se vindeca si trec FOARTE greu. As vrea sa folosesc Quinoderm. Este acest produs bun pentru problema mea? Am gasit un site de unde il pot comada http://www.tratamentacnee.net/quinoderm-crema.html si vreau sa stiu daca ati mai comandat produse de aici si ati fost mulutiliti. Nu vreau sa cumpar ceva contrafacut care sa imi agraveze problema.

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Nu stiu despre acest produs, dar poti incerca Zynerit care da rezultate!

| Hawaii explică (pentru ÁnΌMŀŠ):

Am folosit timp indelungat Zynerit, nu este bun pentru mine.

| Hawaii explică:

Multumiti*