| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Daca folosesc produse pentru coșuri si puncte negre imi îmbătrânesc tenul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da

| cristimihailov a răspuns:

E o teorie, dar nu demonstrata. Ideea este ca in general chimicalele imbatranesc pielea.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da.
Mai bine folosesti pudra de argila amestecata cu suc de lamaie, e foarte buna.
Sau foloseste ce zice tipa de aici, stie ce face.
https://www.youtube.com/watch?v=SeocIJlmAb0

| Popescu_Roxana_1990 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Am uitat sa spun, produse care mi le da sunt de la dermatolog