| ursarudennis a întrebat:

Am si eu o intrebare : de ce nu miros a parfum? laughing adica de ce nu simt mirosul parfumului. Cand imi dau il simt, dar dupa o ora nu, iar cei din jur in simt. Adica simt mereu ca nu miros bine, ca nu miros a parfum. Parfumul cu care ma dau cel mai des e One Million, nu e replica sau cumparat de pe net, e cumparat din magazinu unirii.

Astept raspuns pentru aceasta explicatie!hee hee

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

Bună! happy

Tu te-ai obișnuit cu mirosul parfumului iar după un timp nu îl mai simți.
Explicație mai simpla decât aceasta nu cred că există.winking

6 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Hello! Tu nu mai simți mirisul pentru că deja te-ai obișnuit cu el.

| dydy1 a răspuns:

Nu persista parfumul probabil miroase atunci si dupa nu

| bogdan3vl a răspuns:

Este normal sa nul mai simti dupa o ora pentru ca te obijnuesti asa
chestia asta se intampla la toata lumeafundaplsbig grin

| unCalutz a răspuns:

Chiar nu stiuthinking
Mi se intampla si miesadtot timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))) normal ca nu mai simti mirosu deoarece te-ai obisnuit cu el si nu mai mirosi. eu m-am dat odata cu moooolt parfum si nu simteam mirosu dar la scoala se simtea in toata clasa

| ursarudennis explică:

Dydy1 nu are cum sa nu persiste. Multumesc pentru raspunsuri. La raspunsu asta ma gandeam si eu