| HereToHelp123 a întrebat:

Am tenul masliniu. Ce oja se potriveste cel mai bine? Deschisa, inchisa? Multumesc si fundita! Daca se poate si cu poze big grin :*

Răspuns Câştigător
| denisaelena24 a răspuns:

Inchisa. Pentru un ten masliniu merge mai bine o manichiura mai inchisa. Dar acum depinde si de preferintele tale. happy Funda? big grin

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca te-ar avantaja culori precum: rosu, negru, roz pal, verde inchis/pal, albastru inchis.

| HereToHelp123 explică (pentru Adry05):

Multumesc mult :* Am sa tin cont!

| AdrianaSava a răspuns:

Recomand manichiura inchisa la culoare :)
Poti comanda produse avon direct din magazinul meu online: www.avon.ro/magazin/avonbrasovoffice

| Anonimuserr a răspuns:

Închisă. Pentru un ten măsliniu e mai bine să fi închisă la păr, merge și șatenă.