| Vladdd2 a întrebat:

As dori sa stiu daca a incercat cineva crema PROFADE de stergere a tatuajelor si daca este utila?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit asta :

"La prietenul meu pe suprafata mare nu l-a scos pe tot. Eu am avut doua tatuaje, unul pe gamda si unul pe umar si le-a eliminat. Daca le scotea si pe alea mari dadeam maxim. "

Cauta si tu mai multe review-uri in engleza si contacteaza firma si intreaba-i daca au posibilitatea sa-ti trimita o mostra mai intai.