| Delia92murc a întrebat:

Stie cineva unde se gaseste crema Rejuvi in Romania? Si am auzit ca este foarte buna pentru scoaterea tatuajelor... A incercat cineva?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu cred ca te ajuta nicio crema pentru scoaterea tatuajelor.Pt a scoate un tatuaj trebuie sa iti exfoliezi 3 straturi de piele si asta nu o poate face decat un specialist.
uite
http://www.youtube.com/watch?v=aRgLUoJdcOU

2 răspunsuri:
| TattooArtist a răspuns:

Am testat eu rejuvi si este bun. Se introduce in derma. Practic se tatueaza cu aceasta crema peste tatuajul existent. Tatuajul vechi iese in proportie de 75-80% depinde de tipul de piele, adancimea pielii. Necesita 2-3 sedinte la un interval de 2 luni. Am scos tatuaj in proportie de 95% practic sa vad cateva pete decolorate minuscule. Nici nu iti dai seama ce a fost acolo. dintr-un tatuaj 6x5cm a ramas 7 pete mici, decolorate, aproape invizibile. Am eu serul si iti si fac daca vrei si iti arat si una dintre tatuajele mele scoase, adica cum arata dupa prima sedinta

| Catalin_Catarau_1990 a răspuns (pentru TattooArtist):

Ma poti ajuta si pe mine te rog? sad