| Georgiana_Bianca_1995_jDRu a întrebat:

Daca sunt vopsita roscat mediu usor spre deschis pot sa ajung printr-o singura vopsire cu un roscat aramiu? Daca da, ce vopsea imi recomandati? Daca nu, ce ar trebui da fac sa nu folosesc decapajul? Excluzand suvitele, si produsele naturale de deschidere a parului. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la o coafeza buna, undeva la coafor, pentru ca este mult prea riscant sa faci tu acasa, ceea ce vrei sa faci.

1 răspuns:
| Laura927 a răspuns:

Trebuie sa folosesti decolorant pentru roscat aramiu, dar ai grija ca nu oricui ii sta bine acea culoare.