| alondrakiss a întrebat:

Sunt vopsita roscat mai inchis.Cum as putea obtine un roscat mai deschis? Ce vopsea imi recomandati?

5 răspunsuri:
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Tocmai ti-ai raspuns singura. Pe orice cutie de vopsea poti vedea nuanta, doar cumpara una mai deschisa.

| NoneOfUrBusiness a răspuns:

Nu stiu daca pe inchis poti obtine ceva mai deschis. Adica nu iti vopsesti brunetul cu vopsea pentru blond si sa devii blonda...
Cumpara un color b4, gasesti in DM, este o substanta ce "desprinde" vopseaua de pe firul de par. Nu contine amoniac, iar in cazul meu, nu mi-a ars si nici uscat parul. Apoi te poti vopsi si rosu aprins.

| FrUe a răspuns:

Syoss este cea mai buna vopsea dupa parerea mea, ti.o recomad si tie!