| geru2014 a întrebat:

Mi-am cumparat o geaca de piele marimea L si era cam mare, statea urat pe mine, se aseza la spate ca la batman...pana la urma am schimbat-o cu marimea M, dar este cam stramta sa zicem la limita, ce parere aveeti? se mai largeste? se poate largi un pic la croitor? gecile de piele se poarta mai largi sau mai stramte?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gecile de piele se poarta mai stramte (motiv pentru care nu-mi cumpar), de marit, ma indoiesc.