| AndreeaM1 a întrebat:

Mi-am decolorat in vara parul,mi-am facut ombre blond mai exact, iar acum cateva saptamani mi l-am facut cu nuantator semi-permanent verde. Incerc sa scap de el, dau cu sampon si se duce foarte putin. Acum nu este uniform si incerc sa scap cat de repede posibil de aceasta nuanta si sa fie din nou blond. Cum pot face sa il indepartez mai rapid?

Răspuns Câştigător
| AC_Andreea_1984 a răspuns:

Păi să scapi de culoare este o opțiune: Să te vopseşti din nou cu altă culoare, sau sa te dai cu decolorant în locurile unde e părul verde ...si apoi sa te vopsesti. Altă cale nu găsesc.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Mergi la un salon de infrumusetare si ei au solutiile speciale de indepartate a unei culori pe care nu o mai vrei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te razi in cap, zero.

| Irinelos a răspuns:

Daca este nuantator semipermanent se va duce dupa cateva spalari. Si eu m-am vopsit cu nuantator albastru si s-a dus dupa vreo 6 spalari