| marrr a întrebat:

Buna ziuahappy. Nu prea am intrat pe site in ultima vreme, am fost plecata de acasa. Sunt din Craiova si as vrea sa stiu unde gasesc masti de fata, in special pentru porii dilatati de pe nas care se vad mai mereusad. Voi ce produse folositi daca aveti aceasta problema? Am tenul mixt cred, putin sensibil.Multumescbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| anelisia a răspuns:

Draga mea cele mai bune masti pentru ten sunt cele cu argila de la Aslavital.Sunt plicuri cu argila, iti poti alege cum sa o prepari, cu fructe, lapte, miere etc in functie de tipul de ten.Sunt ieftine si foarte sanatoase. Celelalte contin chimicale care in timp iti imbatranesc tenul.

2 răspunsuri:
| ayacata a răspuns:

Incearca la sensiblu.acolo sigur au ceva pentru pori dilatati.Ca produse ca sa le curati eu folsoseam plasturi dinaceia care se pun pe nas\frunte depinde unde le ai...si apoi le tragi...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite poti gasi la Avon sau la Yvro shere sau in farmacie o solutie nimite Zinerit este scumpa dar eficienta