| laryssutzadlc a întrebat:

Daca am tenul mixt, cu tendinte de ingrasare, cu porii dilatati si puncte negre, exista vreo sansa sa il am normal, cu aspectul acela de portelan?

4 răspunsuri:
| bunnylover537 a răspuns:

Da, daca ai grija de el. Daca esti acum in per de pubertate, o sa se remedieze multe probleme. Sigur, nu o sa fie chiar de portelan. Nimeni nu are un asemenea ten, in afara de papusi, bineinteles

| laryssutzadlc explică (pentru bunnylover537):

Sunt fffff multe fete cu astfel de ten... neted,fin si mat, deci chiar se poate.Dar chiar am grija de el, dar cam degeaba

| bunnylover537 a răspuns (pentru laryssutzadlc):

Pai fetele alea cel mai probabil folosesc cine stie ce tampenii pentru ten. Peste cativa ani, crede-ma ca vor arata oribil, iar tu, daca faci ce trebuie si mergi pe chestii naturale, o sa vezi rezultate f bune. De ex daca folosesti masti de argila in combinatie cu ceaiuri. Totul e sa ai rabdare.

| laryssutzadlc explică (pentru bunnylover537):

Folosesc de cativa ani argila. si fetele alea pur si simplu se nasc cu astfel de ten. Se numeste ten normal si nu necesita produse de ingrijire speciale, sau cosmetice pretentioase. Si vroiam sa stiu daca din gras pot sa il fac si eu normal.crying